Related Posts with Thumbnails

#pele-mele


Pamiętacie skarby z czasów szkolnych? Jako dziewczynka pisałam pamiętnik, zbierałam pachnące karteczki i prowadziłam złote myśli... zeszyt pele-mele, czyli księgę różnych pytań... Za sprawą małego wydawnictwa na rynku pojawiła się nowa odsłona kultowych w latach naszej młodości złotych myśli. Pamiętacie je jeszcze? W zwyczajnym zeszycie wypisywało się pytania, na które zaproszona koleżanka lub kolega mieli odpowiedzieć... Pele-mele pozwalały na interakcje, jakie teraz umożliwiają portale społecznościowe... 

Trudno określić, czym jest - pamiętnikiem, dziennikiem a może zaproszeniem do inspirujacej przygody? Jedno jest pewne, masz wpływ na jego kształt, formę, wygląd. Pele-Mele, w innych regionach Polski złote myśli, wszędzie kultowy zeszyt z wpisami przyjaciół. 

A na koniec mini konkurs. Mam dla Was dwa egzemplarze #pele-mele jeśli chcielibyście je wygrać zostawcie komentarz jakie gadżety były dla Was kultowe za czasów podstawówki. Pachnące karteczki? Mydło Fa? a może obrazki z gum Turbo? Link do konkursu TU.

0 komentarze :