Related Posts with Thumbnails

Taka matka... Gilmore Girls


Kochane kłopoty to jeden z tych seriali, które zostają z nami na długo i otwierają nam oczy na mnóstwo ważkich spraw, które wcześniej nam umykały... to serial o przyjacielskich relacjach matki z córką. To serialowa opowieść o losach matki i córki – wzajemnym zrozumieniu, szacunku... relacji, o której się marzy i której się zazdrości.


Atrakcyjna, samotna matka Lorelai Gilmore i jest nastoletnia córka Rory często brane są za siostry... mieszkają w małym, uroczym miasteczku Stars Hollow. Obie są uzależnione od kawy i obie mają tendencje do angażowania się w nieodpowiednie związki. Nie mają przed sobą tajemnic, łączy ich szczególna więź, o której większość ludzi może tylko pomarzyć. Dzielą się swoimi doświadczeniami, razem się bawią, śmieją i płaczą... Lorelai jest powierniczką wszelkich zmartwień córki i za wszelką cenę chce uchronić ją od popełniania błędów, jakie sama zrobiła w młodości... Samotna matka, dorastająca córa... równa się mieszanka wybuchowa. A jednak Kochane kłopoty, to opowieść dowcipna, pełna ciepła i rytuałów... opowieść, która przetrwała siedem sezonów.

Lorelai popełnia błędy... ma słabość do niezdrowej żywności... kawy... trudną relację z rodzicami i pecha do lokowania uczuć... ale jest dobrą matką... Jest taką matką jaką chciałabym być dla mojej córki...

0 komentarze :