Related Posts with Thumbnails

DISNEY. UCZ SIĘ Z NAMI. ALFABETDisney Uczy to edukacyjny program przeznaczony do indywidualnej pracy rodzica z dzieckiem. Nauka przez zabawę i bohaterowie ulubionych bajek, to recepta na przyjemne przyswajanie wiedzy przez dzieci. Materiały i ćwiczenia zostały dobrane tak, aby zapewnić efektywny sposób uczenia się. Zastosowana w zadaniach metoda stopniowania trudności pozwala dziecku skutecznie opanować kluczowe umiejętności niezbędne w jego dalszej edukacji, dbając o to, żeby dziecko nie zniechęcało się zadaniami zbyt trudnymi, i nie nudziło zbyt łatwymi.


Karty Disney Ucz się z nami Alfabet zostały opracowane przy udziale specjalistów w dziedzinie nauczania początkowego. Zestaw składa się z 24 dwustronnych kart edukacyjnych oraz książeczki z zadaniami i naklejkami. Karty podzielone są cztery grupy, których symbole znajdziemy w prawym górnym rogu. Samogłoski to karty czerwone, spółgłoski niebieskie. Podczas zabawy z kartami dziecko pozna alfabet oraz nauczy się rozpoznawać i rozróżniać małe i wielkie litery. W książeczce z naklejkami maluch znajdzie zadania, które będą dodatkowym elementem zachęcającym do ćwiczeń, a także pomogą utrwalić zdobytą wiedzę. Książeczka zawiera również propozycje ciekawych zabaw edukacyjnych do zrealizowania razem z dzieckiem, które mogą być inspiracją do własnych pomysłów na zajęcia wspierające rozwój najmłodszych. Karty wykonanych ze sztywnej tektury. Są polakierowane i kolorowe.


Moja Vi jest leniuszkiem, nie naciskam w kwestiach nauki, wierzę, że przyjdzie taki moment, że sama będzie chciała. Dlatego zawsze staram się wykorzystać każdy sygnał z jej strony i gdy wykazuje chęć rzucam wszystko i się bawimy. Karty edukacyjne do nauki alfabetu przypadły jej do gustu i mam nadzieję, że małymi kroczkami opanuje literki z Kubusiem Puchatkiem i bohaterami ze Stumilowego Lasu:) 


https://www.ameet.pl/

0 komentarze :