Related Posts with Thumbnails

Kontakt Festiwal 2014


Warsztaty, spotkania z ekspertami i znanymi rodzicami, wydarzenia artystyczne i kulturalne – to tylko niektóre z atrakcji drugiej edycji Kontakt Festiwal. W tym największym w Polsce festiwalu dla dzieci i rodziców będzie można wziąć udział od 16 do 18 maja w Sopocie.


Kontakt to festiwal, podczas którego uczestnicy wspólnie poszukają odpowiedzi na nurtujące pytania, wymienią się doświadczeniami w zakresie wychowania i naturalnego stylu bycia. Celem imprezy jest propagowanie postaw i zachowań wpływających na podnoszenie jakości życia, zachęcenie uczestników do poszukiwania i poszerzania wiedzy na tematy związane z wychowaniem oraz opieką nad dzieckiem oraz stworzenie przestrzeni do przybliżania i promowania kultury i sztuki oraz rozwiązań kluczowych dla zrównoważonego rozwoju, poznawania świata i odkrywania własnej drogi do rodzicielstwa.


Kontakt Festiwal 2014 odbędzie się w Zatoce Sztuki – unikalnym miejscu usytuowanym na granicy sopockiej plaży i Parku Północnego oraz sopockim Multikinie. Lokalizacja festiwalu to jednak nie tylko budynek, ale również zielona przestrzeń Parku Północnego oraz plaża, które zostaną specjalnie zaaranżowane na potrzeby wydarzenia. Program festiwalu obejmuje cztery strefy: Rozwoju, Relaksu, Slow life oraz Klub Festiwalowy. W przeciągu trzech dni odbędą się w nich liczne wykłady, warsztaty i spotkania, spotkania kabaretowe, teatralne, wystawa, a także kiermasz produktów eko, hand made & design.

Szczegóły: kontaktfestiwal.pl

0 komentarze :