Related Posts with Thumbnails

Fiszki SCHOOL + konkurs


Znajomość języka angielskiego w obecnym świecie stała się niezbędna. Opanowanie języka obcego nie jest łatwe, ale może być bardziej efektywne. Ucząc się języka obcego musimy pamiętać, że kluczem do sukcesu nie jest studiowanie grubych słowników, lecz korzystanie z pomocy naukowych, które w maksymalny sposób uatrakcyjnią naukę. Fiszki SCHOOL to kompleksowy system nauki angielskich słówek i zdań dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Nauka słownictwa z użyciem fiszek to jeden z najskuteczniejszych sposobów przyswajania nowych słówek. Fiszki bardzo ułatwiają naukę, często stają się wręcz zabawą.


Oba zestawy uczą w sumie 600 najważniejszych słówek i konstrukcji gramatycznych, które trzeba opanować na poziomie klas 4-6 szkoły podstawowej. Atrakcyjne, ilustrowane fiszki pomagają szybko zapamiętać słówka, a przykładowe zdania pokazują ich prawidłowe użycie w kontekście i przy okazji prezentują najważniejsze struktury gramatyczne. Dołączony do zestawu program komputerowy (do pobrania) zawiera liczne ćwiczenia, gry oraz nagrania wszystkich słówek i zdań w wykonaniu profesjonalnych lektorów – wyłącznie native speakerów.Zestawy z serii Fiszki SCHOOL to idealna propozycja dla tych uczniów, którzy nie lubią uczyć się z podręczników. Atrakcyjna forma Fiszek SCHOOL zwróci ich uwagę i ułatwi zapamiętywanie, a poznane konstrukcje i słownictwo będą solidną podstawą do dalszej nauki.

Fiszki SCHOOL to:
300 słówek i zwrotów użytych w kontekście nagrania wszystkich słówek w wykonaniu native speakerów program komputerowy z ćwiczeniami do utrwalania poznanego słownictwa
atrakcyjna forma nauki!

W serii ukazały się: Angielski Fiszki SCHOOL: Etap 1 „I like strawberries”, Angielski Fiszki SCHOOL Etap 2 „Do you enjoy watching action films?”
Mam dla Was Fiszki SCHOOL. Chcecie? Nagrody są dwie : zestaw  „I like strawberries” i zestaw „Do you enjoy watching action films?” Wystarczy, że zostawicie komentarz z odpowiedzią na pytanie: dlaczego warto uczyć się języków obcych? i który zestaw chcielibyście wygrać? Bo przecież wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach bez języków obcych ani rusz... Konkurs czas start, wyniki 21.02.2016 wieczorową porą.

0 komentarze :