Related Posts with Thumbnails

Survival na tropie przygody


Survival: na tropie przygody to 100 stron przydatnych w dziczy! Czy wiesz jak zbudować szałas i latawiec, ugotować coś z niczego, przepowiadać pogodę i tropić ślady zwierząt? Z nami to łatwe! Podpowiemy Ci jak zrobić lampkę z puszki po mielonce, usunąć bezboleśnie drzazgę z palca oraz udzielić pierwszej pomocy w podbramkowej sytuacji. Liczne praktyczne rady (związane m.in. z obozowaniem na kempingu, rozpoznawaniem zwierząt i zjawisk przyrodniczych oraz zachowaniem bezpieczeństwa) podano w atrakcyjnej formie graficznej. 
Survival zachęca dzieci do samodzielności i odpowiedzialnego zachowania w kontakcie z przyrodą, inspiruje do poznawania świata oraz do zabawy z dala od ekranu komputera, nawet w mieście. Poręczny format i wytrzymały papier użyty w druku sprawiają, że Survival doskonale sprawdza się w podróży.

Kolejne świetna propozycja od Xplore Team. Dopracowana w każdym szczególe i wykonana z najwyższej jakości materiałów. Pomaga najmłodszym poznawać świat, rozwijać wyobraźnię, jednym słowem bawi i uczy, dostarczając przy tym olbrzymiej frajdy. Książeczka ma 100 stron. Na każdej prezentowane są różne zagadnienia dotyczące aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody. Polecam wszystkim ciekawym świata dzieciom. Idealnie mieści się do plecaka i sprawi, że wycieczka do lasu czy biwak pod namiotem staje się niezwykłą przygodą. Survival, to zestaw który zawiera sto różnego rodzaju porad i instrukcji dla młodych podróżników, wielbicieli zabaw na świeżym powietrzu i obcowania z przyrodą. Dostarcza mnóstwo praktycznej wiedzy, uczy - zaciekawiając i bawiąc jednocześnie!


1 komentarze :