Related Posts with Thumbnails

Zielone Zabawki


Drewniane zabawki mają duszę... są ponadczasowe... Drewniane zabawki mają w sobie coś wyjątkowego. Nie chodzi tylko o to, że są ekologiczne. Po prostu zdają się być ładniejsze, fajniejsze, trwalsze i mądrzejsze od swoich plastikowych odpowiedników. Pomagają dzieciom w rozwoju wyobraźni i fantazji, podnoszą poziom kreatywności i zręczności a przede wszystkie bawiąc uczą. Drewniane zabawki to pomysł na kreatywną, rozwojową, bezpieczną i beztroską zabawę. Zielone zabawki, to sklep z ogromnym asortymentem zabawek drewnianych i edukacyjnych. Znajdziemy w nim uwielbianą przeze mnie i moje dzieci markę Goki.
Marka Goki to zabawki drewniane o funkcjonalnym design oraz żywych barwach stworzone dla dzieci w różnym wieku. Umożliwiają odkrywanie na nowo otoczenia i poszerzania wiedzy. Rozwijają umiejętności w wielu zakresach podczas zabawy indywidualnej jak i w gronie rodzinnym. Goki to marka zabawek o wysokiej jakości w dostępnej cenie. Wiele z nich otrzymało wyróżnienie "spiel gut". Codziennie tworzą nowe projekty zabawek, które mają na celu rozwój wrażliwości dziecka, kreatywności, wyobraźni, umiejętności motorycznych. Zabawki tworzone są w taki sposób, aby dziecko każdego dnia podczas zabawy przeżywało nową przygodę. Specjalnie przeszkoleni pracownicy testują zabawki pod kątem bezpieczeństwa. Zaawansowany system zarządzania jakością gwarantuje zabawki o wysokiej jakości.Jeśli kochacie drewniane zabawi jak moje dzieci mam dla was niespodziankę. Mini konkurs, w którym do wygrania jest bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie zielonezabawki.pl .

Zasady konkursu: 
1. Konkurs trwa od 16-25.07.2015
2. Lubimy Dziecięce Klimaty i Zielonezabawki.pl na fb
3. Wysyłamy na maila klimaty.dzieciece@gmail.com zdjęcie w formacie jpg realizujące temat:
"Kocham drewniane zabawki" 
4. Zdjęcia zostaną opublikowane w galerii na fb i spośród nadesłanych prac, najciekawsza zostanie nagrodzona bonem 100zł. Wyniki poznacie do 27 lipca.


A NAGRODA W KONKURSIE WĘDRUJE DO...0 komentarze :