Related Posts with Thumbnails

Łowcy Skarbów


Bick, Beck, Tommy i Burza muszą znaleźć wrak pełen złota, legendarne kosztowności i światowej sławy obrazy ORAZ swoich zaginionych rodziców – NATYCHMIAST, JEŚLI NIE SZYBCIEJ. 

Jak rodzeństwo poradzi sobie z przemytnikami i tajnymi agentami? Dlaczego Zguba to złe imię dla statku? Kim są nurkujący nindża piraci? I czy może być lepszy obiad, niż hamburger z frytkami i pizza?


Rodzeństwo Kiddów bliźniaki Bick i Beck, Burza która ma pamięć lepszą niż wujek Google oraz Tommy Korkociąg od dziecka towarzyszą rodzicom w poszukiwaniu skarbów ukrytych na dnie oceanu. Od kiedy ich rodzice zaginęli- mama zaginęła na Cyprze, a tata wypadł podczas sztormu za burtę, muszą sobie radzić sami... sami poszukują skarbów. Nietuzinkowa czwórka rodzeństwa postanawia dokończyć misję, którą rozpoczął ich ojciec. Muszą natychmiast odnaleźć: 1. wrak pełen złota 2. legendarne kosztowności 3. skradzione dzieła sztuki 4. zaginionych rodziców (!!!) Jak rodzeństwo poradzi sobie z przemytnikami i tajnymi agentami? Życie poszukiwaczy skarbów może być fascynujące... ale i niezwykle ryzykowne...
Dlaczego Zguba to złe imię dla statku? Kim są nurkujący nindża piraci? I czy może być lepszy obiad, niż hamburger z frytkami i pizza? Chcecie się dowiedzieć? Mam dla Was egzemplarz książki od Znak Emotikon. My właśnie przeżywamy przygodę z bohaterami książki "Treasure Hunters. Łowcy skarbów", a kto chętny na poszukiwanie skarbów niech zostawi pod postem komentarz AHOJ PRZYGODO! i trzyma kciuki, 4 czerwca maszyna losująca pójdzie w ruch i wybierze do kogo powędruje książka.


Książka wędruje do pani Luizy zapraszam na priv.

0 komentarze :