Related Posts with Thumbnails

COOLLOOM


CoolLoom to fantastyczny zestaw do samodzielnego robienia tęczowych bransoletek, na punkcie których oszalały nie tylko dzieci ale również dorośli na całym świecie. Zestaw zawiera warsztat, szydełko oraz komplet kolorowych gumek, zapakowany w pudełko, które ułatwi przechowywanie.Na krośnie można wykonać dziesiątki bransoletek o różnych wzorach, naszyjniki, pierścionki, torebki, breloczki, gumkowe ludziki. Ogranicza tylko wyobraźnia... no i niestety manualne zdolności :) Zasada jest prosta na specjalne mini krosno Loom nakładamy gumki, które następnie specjalnym szydełkiem, przekładamy, krzyżujemy i uzyskujemy przepiękne bransoletki!


Gumki kreatywne CoolLoom Bands - zestaw 10000 szt. z akcesoriami. Gumki CoolLoom to zestawy kreatywne w najróżniejszych kolorach i z różnorodnymi akcesoriami umożliwiającymi zaplatanie gumek w: łańcuszki, paski, zawieszki, bransoletki, frotki, ozdoby do telefonu, sznurówki i wszystko, co dzieci zechcą ozdobić według własnego pomysłu. Zestawy CoolLoom są nietoksyczne - zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa i opatrzone certyfikatem. Zestaw duży, zamknięty w wygodnym 3-piętrowym kuferku, z akcesoriami do wykonania bransoletek i innych ozdób. Pudełko zawiera: 
  • 10000 gumeczek w 28 kolorach 
  • 48 zapięć 
  • 10 zawieszek 
  • 3 szydełka 
  • Radełko 
  • Krosno duże 
  • Krosno małe 
  • Instrukcję

CoolLoom to podwójna radość. Najpierw przy tworzeniu... projektowanie i wykonywanie biżuterii lub innych ozdób z tym zestawem sprawia dzieciom ogromną przyjemność. Zabawa wciąga je na długie godziny, a czasem zamienia się w prawdziwe hobby, w którym można rozwijać swoje artystyczne talenty. Ale na tym nie koniec... po akcie kreacji jest radość z efektu... z noszenia kolorowej, modnej bransoletki! Jest to zabawa, która wspiera rozwój wyobraźni i kreatywności. Nauka koncentracji i sprawności manualnej. Dużą zaletą tworzenia bransoletek tą techniką jest to, że nigdy się nie kończy... jeśli jakaś bransoletka się znudzi zawsze można ją rozplątać i stworzyć nową.
0 komentarze :