Related Posts with Thumbnails

PRINTU dla DZIADKÓW

W styczniu babcie i dziadkowie obchodzą swoje wielkie święto. Laurki, wierszyki... wzruszenie przeogromne podczas występów wnuków w przedszkolu... To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.


Jak podziękować Dziadkom za opiekę i wsparcie? Fotoksiążka z szablonem Dla Dziadków stanie się piękną pamiątką i prezentem z okazji ich święta. Szablon zaprojektowany specjalnie pod tę wyjątkową okazję, to ciepłe kolory, oryginalne wzory oraz układy, które pomieszczą wiele rodzinnych zdjęć. Fotoksiążka Dla Dziadków dedykowana jest wszystkim wnukom, które chcą podarować kochanej Babci i kochanemu Dziadkowi coś wyjątkowego.
Dziadkowie dają bezwarunkową miłość, oparcie i od czasu do czasu zastrzyk gotówki. Miejsce, gdzie wnuki zawsze mogą przyjść, jeśli tego właśnie potrzebują. I nie mówią im, co powinni zrobić, bo to aż w nadmiarze otrzymują od rodziców. Pozwalają wnukom samym rozwiązywać swoje problemy.Moje dzieci  w tym roku dla babci i dziadka przygotowały fotoksiążkę Printu. A dokładniej Instabooka, bo tak sie składa, że nasze codzienne momenty głównie łapiemy w kwadraty. Aby skorzystać rabatu 44% na wszystkie fotoksiążki, wystarczy pobrać kod rabatowy 

kod rabatowy
RABAT


0 komentarze :