Related Posts with Thumbnails

Klocki dla dziewczynki

Uwielbiam obdarowywać moje dzieci. Sprawiać im radość... Ten błysk w oczach, rozszarpywanie papieru i uśmiech od ucha do ucha :) Tak w tedy wiem, że wybrałam odpowiedni prezent. Cóż matka zna dzieci swe... Jak kocham świąteczny czas, tak mój portfel ( który w ostatni piątek mi skradziono) nieco mniej. Wiadomo chciałabym im wszystko dać. I gwiazdkę z nieba bym dała, gdybym mogła, a oni by chcieli. Szukam, googluję, porównuję ceny, kupuję, chowam po szafkach... a potem walczę sama ze sobą, by nie dać wszystkich świątecznych prezentów przed Gwiazdką. Bo korci mnie strasznie, by zobaczyć radość mych dzieci i spełnić ich małe marzenia. Cena prezentu nie jest najistotniejsza. W prezencie fajne jest to, że ktoś zadał sobie trud, by go dla nas przygotować. Myślał o nas, o tym, co nas interesuje, co lubimy, a czego nie. Ktoś, chciał sprawić nam przyjemność, dać radość i wybrał prezent specjalnie dla nas. To najbardziej lubię  w obdarowywaniu.


Te święta będą inne... będziemy sami... momentami myślę, że planując ozdoby, pieczenie pierników i chowając prezenty, trochę chcę im wszystko wynagrodzić. Igor chce choinkę, dużo lampek, Mikołaja, a prezent... prezent byle miał 4 koła albo był Batmanem czy innym Spider-Manem. Z Viki gorzej. Ona więcej rozumie, w szkole dzieci już mówią, że nie ma Mikołaja, że to ściema, a prezenty kupują rodzice. Viki wie, że mama nie ma pieniędzy, więc nic nie chce pod choinkę.


Córka moja ukochała ostatnio sobie Lego  Friends. Namiętnie buduje, kolekcjonuje, odkłada do skarbonki kieszonkowe na kolejne zestawy. Choćbym chciała, by uwierzyła w Mikołaja, to wymarzonego Hotelu jej nie kupię, bo to koszt miesięcznego czesnego za przedszkole Igora. Przeglądając czeluści internetu znalazłam świetną alternatywę dla klocków typu Lego Friends - klocki "Natalia Club", które jednocześnie są z nimi kompatybilne. Klocki Natalia można łączyć z innymi popularnymi klockami dostępnymi na rynku. Sprawdziłam, pasują łączą się idealnie. Cukierkowe, różowe, dziewczyńskie... jakościowo nie odbiegające od klasycznych lego. Natalia Club to wyjątkowa, bardzo przemyślana kolekcja klocków specjalnie dla dziewczynek. Pięknie zaprojektowane od razu przyciągną uwagę nie tylko dziecka, ale i niejednego dorosłego Ciekawe zestawy tematyczne, gdzie taki liczący 380 elementów to koszt ok. 65 zł, więc trzeba przyznać, że cena zdecydowanie konkurencyjna. A przede wszystkim do zaakceptowania przy ograniczonym budżecie prezentowym.


Zestaw klocków dla dziewczynek Natalia Collection Club. Zestaw idealny dla każdego dziecka, które lubi składać klocki oraz budować różnego rodzaju konstrukcje. Zestaw ten z pewnością zapewni każdemu dziecku świetną zabawę i fantastyczną przygodę. Pobudzają one kreatywność, doskonale rozwijają zdolności manualne, koncentracje, udoskonalają logiczne myślenie oraz dają nieskończenie wiele godzin niesamowitej zabawy. Śliczna kolorystyka, kreatywne zestawy i możliwość tworzenia własnego, dziewczęcego świata zabawy!
Szukacie prezentu na święta dla 6latki lubiącej klocki ? Natalia Club polecam. Dobra jakość, rozsądna cena i ciekawa oferta tematycznych zestawów:


1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11


0 komentarze :