Related Posts with Thumbnails

KLOCKI GWIAZDKI

Klocki gwiazdki, to nasze nowe odkrycie... upolowane w osiedlowym sklepiku papierniczym... Specjalnie zaprojektowane klocki, stworzone zarówno dla małych jak i starszych dzieci, które dostarczą im podczas zabawy mnóstwo wspaniałych wrażeń. Dzięki ich unikalnym kształtom, można z nich stworzyć fantastyczne budowle, ludziki, czy stworki. Rozwijają pasję tworzenia, pobudzają wyobraźnię...


Ciekawy kształt klocków i wyraziste kolory stymulują wszechstronny rozwój dziecka, ucząc kreatywności, umiejętności dopasowywania kształtów i koordynacji ruchowej. Największym plusem, tej zabawki jest jej prostota. Klocki gwiazdki, to po prostu mądra zabawka, która ćwiczy dłonie, rozwija wyobraźnię i gwarantuje wiele godzin dobrej zabawy. Łączenie gwiazdek wciąga i zdecydowanie nie znudzi się po kilku minutach zabawy.


Klocki zostały zaprojektowane tak, aby pobudzić rozwijające się zmysły dziecka: wzrok - poprzez wyraziste kolory oraz dotyk - poprzez oryginalny kształt klocków. Dziecko z łatwością połączy ze sobą kolorowe gwiazdki wykonane z wysokiej jakości materiału i dostosowane wielkością do jego rączek.
kupić można je: TU i TU i TU  albo TU0 komentarze :