Related Posts with Thumbnails

Następcy


W magicznym królestwie Auradonu Król Bestia i Królowa Bella szykują dla swojego syna, Księcia Bena, ceremonię przejęcia tronu. Jego pierwszą oficjalną decyzją jest sprowadzenie do Auradonu dzieci mieszkających na Wyspie Potępionych - miejscu będącym domem wielu słynnych czarnych charakterów. Mal, Evie, Carlos i Jay po raz pierwszy opuszczą wyspę. Czy podążą śladami swoich rodziców? A może odnajdą w sobie dobro i uratują królestwo?


Nie jest lekko... Viki ma na świetlicy starsze koleżanki... z dnia na dzień została fanka Violetty... i Następców... Następcy to opowieść, która żartobliwie przedstawia to, co mogło się wydarzyć po słowach „żyli długo i szczęśliwie”. Ben, to dobry i życzliwy syn Pięknej i Bestii jest gotowy, aby przejąć tron. Jego pierwszą decyzją jest ogłoszenie szansy na odkupienie win przez Mal, Evie, Carlosa i Jay’a – niepokornych dzieci Czarownicy, Złej Królowej, Cruelli de Mon i Jafara, którzy zostali zesłani na Wyspę Potępionych 20 lat temu. Potomkowie czarnych charakterów zostają wpuszczeni do królestwa Auradonu i wysłani do szkoły, w której uczą się także nastoletnie dzieci Wróżki Chrzestnej, Kopciuszka, Śpiącej Królewny i Mulan. Tylko czas pokaże, czy niesforne nastolatki z Wyspy Potępionych pójdą w ślady swoich rodziców...


Przyznaję... całkiem przyjemna produkcja... teraz jeszcze muszę przeczytać z córką Następcy. Wyspa Potępionych i będę super mama na czasie :)

0 komentarze :