Related Posts with Thumbnails

Fashionista, ABC Mojego Stylu


Chyba każda dziewczynka marzyła by być stylistką, projektantką... tworzyć piękne, bajeczne kreacje... Podbijać świat mody swoimi pomysłami... No albo chociaż być topową modelką i na wybiegu prezentować stroje od sławnych projektantów :)


Robyn Neild. FASHIONISTA Modowy szkicownik. Wymyśl i narysuj najnowsze trendy 

W książce tej międzynarodowej sławy stylistka Robyn Neild prezentuje talent i umiejętności nabyte podczas trwającej wiele lat kariery projektantki wykwintnych kolekcji, docenianych przez koneserów mody na całym świecie. Rozwiń swoje umiejętności projektowania ciuchów dzięki szczegółowym scenariuszom opisującym najgorętsze trendy, takie jak boho czy steampunk. Zobacz jak łatwo zostać redaktorem modowym, blogerem, projektantem czy stylistą. Poznaj najnowsze trendy z wybiegów dla modelek, kreacje sezonowe i przekonaj się, jak dziś ubierają się celebryci, a jak ubierali się dawniej. Ta książka rozwinie twoją kreatywność. Zainspiruj się, wypracuj własny styl i zostań nowym guru mody! 

Evans Dominic. ABC mojego stylu. Moje modowe życie 

Czy na świecie istnieje coś bardziej ekscytującego od ubrań? Jeśli się wciąż zastanawiasz, to najwyraźniej powinnaś częściej chodzić na zakupy, dziewczyno! Zdecydowanie częściej! Ta książka to miejsce, w którym odkrywasz, planujesz i dzielisz się swoim unikalnym stylem – to po części magazyn mody, po części przewodnik po stylach, jak i twój własny poradnik rozwiązujący odwieczny dylemat, w co się ubrać. To twoja osobista, modowa dobra wróżka. Nieważne, czy jesteś prawdziwą zakupoholiczką, czy w przyszłości chcesz zostać modelką. Ta książka jest biletem na pociąg do krainy dobrego wyglądu
Świetne książki, kreatywna podróż do świata mody... Tworzymy z córką i mamy niezły ubaw :)0 komentarze :