Related Posts with Thumbnails

Rozwijaki puzzle do kolorowania


"Puzzle Rozwijaki to ciekawa i kreatywna zabawa! Ułóż puzzle, które mają naprawdę duży format (70/100 cm), a potem je pomaluj i spójrz jaki fantastyczny wyszedł obrazek, który po podklejeniu, może stanowić idealny obraz w pokoju dziecka :)"


opakowanie zawiera 20 kartonowych puzzli, 
puzzle sa dwustronne przedstawiają z jednej strony lato, z drugiej zaś zimę, 
puzzle są idealne dla dzieci powyżej 3 roku życia, 
można je malować kredkami, farbkami lub flamastrami, 
puzzle rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność maluchów ,
produkt, w całości wykonany jest z tektury i podlega recyklingowi,


Vi od pewnego czasu uwielbia puzzle, kolorowanie ostatnio mniej, ale takie połączenie, to dla niej idealny patent na dłuższą zabawę. Poświęca chwilę na ułożenie puzzli, potem koloruje, jak jej się znudzi pakuje i za kilka dni może kontynuować kolorowanie. Połączenie puzzli do układania i kolorowanki to proste i przyjemne ćwiczenie koncentracji dziecka. Vi narzekała trochę, że puzzle nie są sztywne i łatwo się rozłączają zwłaszcza podczas kolorowania, a wiadomo, że podkleić ich nie możemy dopóki obrazek nie będzie pokolorowany. Zabawa z puzzlami uczy dziecko konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu, a moja córka zdecydowanie jest nerwusem i łatwo się zniechęca. Gdy młodszy brat ucina sobie około południową drzemkę, wyciąga puzzle kredki i w spokoju i ciszy może się skupić i pobawić... bo choć format B1 umozliwia zabawę kilkorga dzieci w tym samym czasie, 4latka i półtoraroczniak nie są zgranym duetem w kwestii puzzli:)


Układanie puzzli naturalnie stymuluje rozwój mózgu. Dzieci, przez zabawę ćwiczą koncentrację i cierpliwość. Rozwijają także wiarę we własne możliwości, szczególnie, jeśli tworzą obrazki samodzielnie, bez większej pomocy ze strony dorosłych. Rozwijaki to puzzle dużego formatu, więc dziecko nie będzie się zniechęcać zbyt duzym stopniem trudności czy skomplikowania obrazka. Układanie puzzli to znakomity trening dla pamięci, ponadto uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia.


Rozwijaki to ciekawy pomysł na prezent trafi w gust fana kolorowanek i układanek, plus jest estetycznie zapakowany i wykonany z materiałów z recyclingu, w przystępnej cenie.

0 komentarze :