Related Posts with Thumbnails

Kamera EyeOn Baby od D-LinkFirma D-Link wprowadziła na polski rynek EyeOn Baby - wielozadaniową kamerę pełniącą funkcję elektronicznej niani. Charakteryzuje się bezprzewodową łącznością i została wyposażona w czujniki temperatury, dźwięku i ruchu oraz wysokiej rozdzielczości obiektyw wideo z nocnym podglądem. Wszystko z myślą o spokoju rodziców, którzy stale chcą mieć pod kontrolą nowego członka rodziny.

   

Troska o niemowlaka w pierwszych miesiącach życia i możliwość uchwycenia wszystkich cennych chwil z nim związanych, jest niezwykle ważna dla każdego rodzica. Obserwowanie jak dziecko rośnie to emocjonalne doświadczenie, a rodzice chcą być obecni przy każdym nowym kroku dziecka. Położenie dziecka do łóżeczka i pozostawienie go samego, dla świeżo upieczonych rodziców może być stresującym doświadczeniem. Właśnie w tym celu D-Link opracował wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające monitorowanie najmłodszych dzieci na dowolną odległość i bez ograniczeń czasowych, nawet poza domową siecią bezprzewodową - powiedział Marcin Michalski, Dyrektor Generalny D-Link Polska. 

W kamerze EyeOn Baby zastosowano najnowszą technologię kamer IP, łączącą w sobie wszystkie funkcje i możliwości, jakich potrzebują rodzice. Znalazły się tu wideo w wysokiej rozdzielczości HD 720p, dwukierunkowy przekaz głosu oraz w pełni szyfrowane połączenie bezprzewodowe. O komfort i bezpieczeństwo dziecka dbają czujniki temperatury, dźwięku oraz ruchu. Dzięki nim rodzice są informowani na bieżąco o spadku lub wzroście temperatury w dziecięcym pokoju poza ustalony zakres lub o płaczu i przebudzeniu dziecka. Kamerę wyposażono także w wymienne elementy obudowy w kolorach niebieskim i różowym.EyeOn Baby można zaopatrzyć w dodatkową pamięć w postaci karty SD, na której są zapisywane filmy i zdjęcia dziecka. Dodatkowo istnieje możliwość odtworzenia dziecku pięciu kołysanek, pomagających je usypiać oraz diody LED, dzięki którym, bez włączania świateł w nocy, można sprawdzić co dzieje się z dzieckiem. Nowoczesny design kamery sprawia, że idealnie pasuje do każdego pokoju - można ją umieścić na stole, biurku lub przytwierdzić do ściany.Rodzice oraz rodzina mogą na tablecie lub smartfonie zobaczyć, co dzieje się z dzieckiem nawet jeśli przebywają z dala od domu. Umożliwia to aplikacja mydlink Baby, przesyłająca dane za pośrednictwem chmury mydlink, dzięki czemu są one dostępne o każdej porze i z dowolnego miejsca. Konfiguracja kamery jest bardzo prosta i nie wymaga instalowania skomplikowanego oprogramowania.


Więcej czasu dla nowych rodziców - rewolucyjna kamera EyeOn Baby od D-Link. Patrz, słuchaj i mów do swojego dziecka bez względu na to, gdzie się znajdujesz przy użyciu tabletu bądź smartfona. Kamera EyeOn Baby trafi do sprzedaży w połowie lutego w sugerowanej cenie 599zł brutto.

0 komentarze :