Related Posts with Thumbnails

Yoomi Butelka z podgrzewaczem

Dzięki uprzejmości sklepu Gumowa Kaczuszka mieliśmy z Igorem możliwość przetestowania samonagrzewające się butelki Yoomi. Innowacyjnej butelki, która zdecydowanie przypadła mi do gustu i którą polecam, bo warto!
Znacie mnie lubię gadżety...ale takie które ułatwiają życie, są innowacyjne, a nie po prostu dla lansu...  Bo bez gadżetów można się obejść, ale jeżeli ułatwią nam życie, pozwolą zaoszczędzić czas, a cena jest do przełknięcia...to czemu nie? Z tą butelką musiałam się zaprzyjaźnić,  gdy zawitała w nasze progi wydała się kosmiczna, hightech i bałam się żeby nie zepsuć:) ale nie taki diabeł straszny:) Butelka przede wszystkim  zachwyciła mnie swoją innowacyjnością, ale także po bliższym poznaniu wyglądem ( na początku wydawała się toporna, nieporęczna i jak piałam kosmiczna). Co odróżnia Yoomi od innych butelek? Yoomi to pierwsze na świecie butelki do karmienia z podgrzewaczem - bez prądu ani baterii. Butelki  podgrzewają pokarm w ciągu 60 sekund do idealnej temperatury mleka matki. Produkt został uznany za jeden z piętnastu najlepszych wynalazków brytyjskich w ostatniej dekadzie. Dostał też wiele nagród. 


Innowacyjność butelki polega na tym, że została ona zaprojektowana z myślą o ułatwieniu rodzicom podgrzewania pokarmu. Wystarczy nacisnąć guzik na smoczku i dzięki temu włączyć podgrzewacz, który sprawia, że pokarm w 60 sekund jest gotowy. Jego temperatura utrzymuje się około godziny. Ciepły, odpowiednio ukształtowany smoczek pomaga dziecku łagodnie przejść ze ssania piersi na jedzenie z butelki. Dodatkowo posiada on funkcję antykolkową. Butelka ma ergonomiczny kształt, ułatwiający jej trzymanie. Podgrzewacz jest ładowany akumulatorem, który starcza na 100 razy. Wszystkie części można kupić osobno, więc nie ma problemu z wymianą na nowe. Butelki dostępne są w różnych pojemnościach, a smoczki posiadają trzy stopnie przepływu pokarmu. Na stronie pokazane są też szczegółowe rysunki z instrukcją użytkowania. 


Produkt nie zawiera BPA, można go myć w zmywarce. Co dla mnie ważne szeroki otwór szyjki butelki ułatwia czyszczenie bez zbędnych dodatkowych akcesoriów...więc nie musimy si,e martwić, że niedomyte rowki, zakamarki wyhodują jakieś nowe istnienie...Doskonale sprawdzi się w podróży...ja jestem wygodna to nawet w nocy, gdy każda minuta snu ważna fajnie nie biec do podgrzewacza tylko mieć w zanadrzu butelkę z którą mamy pewność, że temperatura mleka będzie idealna, a i aktywnym mamom butelkę z czystym sercem polecam...Nie trzeba już kombinować z termoopakowaniem, podgrzewaczem. Zestaw  do kupienia TUTAJ zawiera: 
  • butelkę yoomi o pojemności 240 ml
  • smoczek yoomi o wolnym przepływie
  • podgrzewacz wielorazowego użytku
  • pojemnik do regeneracji podgrzewacza w mikrofali
Zestaw jest ładnie, estetycznie opakowany i idealnie nadaje się na prezent!

Krótki filmik instruktażowy:
dziękujemy:0 komentarze :