Related Posts with Thumbnails

"Mój przyjaciel dinozaur"

Przychodzi taki wiek, gdy liczą się tylko dinozaury! Miłość do prehistorycznych gadów pojawia się nagle, dotyka z reguły chłopców, trwa kilka lat i mija tak samo nagle, jak się pojawiła... PUDŁO NIE NUDNO przygotowało nie lada gratkę dla małych fanów wielkich gadów:) Nowe pudło  Witajcie dinozaury! zaprasza to podróż do fascynującego świata prehistorii. Znajdziecie w nim kilkanaście zabaw plastyczno-manualnych związanych z poznawaniem dinozaurów. Zabaw angażujących, eksperymentów, podczas których dziecko może poczuć się jak prawdziwy badacz dinozaurów.Jeżeli macie w domu małego fana dinozaurów zapraszam do konkursu, do wygrania wspomniane Pudło nie Nudno poświęcone kopalnym gadom, a więc dużo pomysłów na kreatywne zabawy na deszczowe dni i nie tylko.


Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać prace plastyczne, których tematem będzie "Mój przyjaciel dinozaur". Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną: malarstwo, wydzieranka, wyklejanka,   grafika, collage, rysunek, techniki mieszane, papieroplastyka, rękodzieło, rzeźba z gliny,ciastoliny... Mile widziane formy przestrzenne. Nie ukrywam, że liczę na kreatywność Waszych pociech. Praca musi być wykonana, przez dziecko samodzielnie ( z pomocą dorosłego, ale nie jego rękami:). Zgłoszenie to dokument word zawierający max 5 zdjęć przedstawiających proces twórczy, gotową pracę plus opis wykonania i imię i wiek autora pracy.Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie jedną pracę. Zgłoszenia proszę wysyłać na maila klimaty.dzieciece@gmail.com w tytule maila wpisując "Mój przyjaciel dinozaur". Warunkiem uczestnictwa w konkursie i otrzymania nagrody, oprócz złożenia prac konkursowych jest wyrażenie zgody przez opiekuna ustawowego lub prawnego Uczestnika na administrowanie i przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883) przez Organizatora Konkursu w celu związanym z jego przeprowadzeniem oraz wyrażenia zgody na udział Uczestnika w konkursie oraz poświadczenia, że autor wykonał pracę samodzielnie i przesyłając zgłoszenie wyraża zgodę na publikację pracy w galerii konkursowej na portalu społecznościowym fb i blogu Dziecięce Klimaty

Na Wasze prace czekam do 26 maja, a 30 maja wyłonię laureata, do którego poleci Pudło Witajcie dinozaury!

Nie zapomnijcie polubić sponsora:


Zabawa start, czekam na Wasze prace!

2 komentarze :

  1. ha! Coś jest w tych stworach... ja je uwielbialam... z tego co zauważyłam nadchodzi taki wiek, kiedy każde niemal dziecko się nimi interesuje czy to chłopczyk czy dziewczynka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój Igi twierdzi, widząc dinozaura, że to "krokodylek" ;) poza tym mówi, że krokodyli się boi. Igul gryzmoli rzeczy zupełnie bezsensowne, szkoda, że żaden dinozaur spod jego ręki jeszcze długi nie wyjdzie ;)

    OdpowiedzUsuń