Related Posts with Thumbnails

pudło nie nudno


Pogoda piękna, więc na kreatywne zabawy poszły w odstawkę, ale Pudło Nie Nudno i tym razem nas nie zawiodła i świerzbią paluszki Vi coby jakieś zadanie zrobić, jak to ona mówi:) Smaki i Smaczki zafascynowały mojego niejadka, i oczywiście pierwsze co chwyciła doniczkę i zasadziła bazylię, potem nożyczki w ruch i szykowała produkty na zakupy:)  Pudło Nie Nudno to pełne fantazji pudła z zestawem zabaw, zadań i gier dla dzieci: by tworzyć, odkrywać, rozwijać.. Początkowo byłam sceptyczna, bo niby co pudło za tyle pieniędzy? Ale nie o pieniądze tu chodzi zestawy są przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Magia pudła to przede wszystkim poznawanie przez dzieci różnych dziedzin nauki. To nauka przez zabawę oraz ciągłe stymulowanie dziecięcej wyobraźni. Zadania i zabawy w pudle podzielone są na trzy główne kategorie aktywności:
 • tworzymy - by podziwiać twórcze sukcesy dziecka; 
 • odkrywamy - by zachęcać do poznawania świata; 
 • bawimy się - by wspólnie cieszyć się i śmiać; 
Wszystkie aktywności zostały opracowane we współpracy z doświadczonym pedagogiem dziecięcym, by jak najlepiej rozwijać różnorodne umiejętności dzieci.


Jedzenie może być frajdą, szczególnie, gdy odkryjemy, jak fascynujące historie skrywa w sobie truskawka czy pomidor. "Smaki i smaczki" to niezwykła przygoda po świecie zdrowego odżywiania!
Pudło 'SMAKI I SMACZKI' zawiera:
 • kilkanaście zabaw plastyczno-manualnych związanych z odkrywaniem tajników zdrowego jedzenia;
 • angażujące eksperymenty z żywieniem i smakami, podczas których dziecko może poczuć się jak prawdziwy Odkrywca; 
 • zestaw wszystkich niezbędnych akcesoriów i materiałów do wykonania zadań/zabaw (np. klej, farbki, filc, rzepy, doniczka, nasionka, fartuszek, czapka kucharska etc.);
 • przewodniki z opisem poszczególnych zabaw oraz szczegółowymi instrukcjami wykonania zadań;
 • mnóstwo ciekawostek o tym, jak się dobrze odżywiać.

1 komentarz :

 1. dobrze, że napisałaś o kasie, bo tanie to to nie jest, ale skoro polecasz...

  OdpowiedzUsuń