Related Posts with Thumbnails

Zabawy modą z Lilla Lou


Lilla Lou to kreatywne zabawki, niezwykłe kolorowanki. W asortymencie sklepu internetowego możemy znaleźć :
- zestawy prezentowe
- szkicowniki
- zeszyty kreatywne
- kolorowanki lillaki
- artykuły plastyczne
- książki
wszystkie te pozycje wprowadzają dziewczynki w świat mody i projektowania ubrań. A moja córka niedawno obejrzała film o barbi faszonistce i pała wielkim entuzjazmem do kwestii projektowania ubioru, namiętnie obwiązuje lalki kawałkami tkanin i tworzy sobie kreacje balowe z ręcznika tudzież prześcieradła:)

"Lilla Lou Fashion to linia wykorzystująca kreację, jako narzędzie do rozwoju kreatywnego myślenia w atrakcyjnej dla dzieci formie barwnych ilustracji i inspirujących ciekawostek. Nadrzędnym zadaniem tej linii jest rozwój zdolności twórczych, ponieważ widzenie świata „oczami wyobraźni” jest równie ważne jak naukowe podejście do życia" 

Książeczki są świetną bazą wyjściową do stworzenia własnej kreacji przez naklejenie skrawków materiału, kolorowych papierów itp dlatego niebawem na pewno spróbujemy stworzyć jakoś kreację przez doklejanie. Książeczki to idealny prezent dla małych modniś, Viki ma tylko 3 latka i bardzo jej się książeczki spodobały, a myślę,że dla starszych dziewczynek to dopiero musi być frajda.


Portal dla dziewczynek Lilla Lou jest serwisem rozrywkowym i edukacyjnym o zasadzie działania zbliżonej do Moviestarplanet. Darmowe gry dla dziewczynek to nie tylko świetna zabawa ale i sposób na wzbogacenie wyobraźni. Nasza strona dla dziewczyn pomaga nie tylko w miłym spędzaniu wolnego czasu, ale również w rozwoju. Każdy rodzic pragnie zapewnić najlepsze warunki rozwojowe dla swojego dziecka, a portal dla dziewczyn Lilla Lou poprzez swoje różnorodne zasoby takie jak: gry, ubieranki, kolorowanki dla dziewczynek czy malowanki dla dzieci pozwala poprzez zabawę rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Wszelkie gry i zabawy pozwalają za każdym razem nabywać inne umiejętności, które będą przydatne dla dziewczynek. Wspomniana strona dla dziewczynek to bezpieczne miejsce, gdzie dzieci mogą tworzyć, uczyć się oraz bawić się w gry i zabawy pozbawione agresji i negatywnego wpływu.

1 komentarz :

  1. My uwielbiamy Lilla Lou,Zuzia ma 7 lat i zaczyna powolutku interesować się modą.Te książeczki okazały się zbawieniem na niepogodę i nudę :)

    OdpowiedzUsuń