Related Posts with Thumbnails

Już gram GRANNA


„JUŻ GRAM”, czyli coś dla najmłodszych graczy – seria Granna dedykowana dzieciom od dwóch do czterech lat. Gruba tektura, piękne ilustracje. To seria stworzona specjalnie dla przedszkolaków. Pozwala na samodzielną zabawę lub wspólna grę z rodzicami. Pomaga przez zabawę odkrywać świat, a zasady gier pomagają rozwijać motorykę małego dziecka i ćwiczyć koncentrację.

Igor wybrał sobie Auta, a pozostałe pozycje serii sprezentował swojej grupie przedszkolnej, mogą cieszyć więcej dzieci :)

1. MAŁY MIŚ


Zabawa edukacyjna, polegająca na układaniu historyjek obrazkowych zgodnie z kolejnością zdarzeń. Układanki pomagają dostrzegać zależności przyczynowo-skutkowe. Dzieci poprzez zabawę uczą się dostrzegania chronologii,rozwijają zdolności językowe oraz logicznego myślenia.

2. DOMKI


Domki to gra, która zabiera dzieci na wycieczkę na farmę i do lasu, gdzie młodzi gracze poznają różne zwierzątka i ich domki. Plansze układają się w dwie barwne panoramy przedstawiające świat poznawanych zwierzaków. Dodatkowym urozmaiceniem gry jest możliwość odszukania zwierzątek na podstawie ich konturów. Na małych bystrzaków czekają też ważne i ciekawe pytania, pozwalające uporządkować nowo zdobyte informacjeMemo Plastusie to gra, która przypadnie do gustu najmłodszym graczom. Zapewnia dobrą zabawę, ćwicząc pamięć i koncentrację. Gra uczy także umiejętności tworzenia prostych zbiorów. Plastusie mają swój kolorowy, plastelinowy świat i lubią bawić się w chowanego. Zwierzątka domino pozwali dzieciom zrozumieć, że dobra rozgrywka opiera się na przestrzeganiu zasad i współdziałaniu z innymi graczami. Zwierzątka domino świetnie ćwiczą koncentrację i rozwijają motorykę małego dziecka. Gra Zwierzątka to adaptacja klasycznego domina stworzona specjalnie dla najmłodszych graczy. Gwarantuje dziecku dobrą zabawę, stymuluje jego rozwój poznawczy i cieszy oczy wesołymi ilustracjami małych zwierzątek.Wszystkie zwierzątka, duże czy małe, mają swoje mamusie. Każda z nich dba o dziecko, karmi je, uczy i chroni. A co najważniejsze, bardzo je kocha. Gra Mamusie pokazuje najmłodszym jak ważna jest rola mamy. Dla każdego malucha stanie się jasne, jak wspaniała jest jego własna mama. Mamusie to pełna ciepła gra, która jednocześnie bawi i uczy.

6. AUTA

Radiowozy, wozy strażackie, karetki – małe dziecko widzi je codziennie. Do czego służą te samochody? Kto nimi jeździ i dokąd? Co kryje się w ich wnętrzu? Bohaterami tego puzzlotto są samochody, które mają do wykonania ważne zadania. Twoje dziecko dowie się wielu ciekawych rzeczy: jakie zawody łączą się z danymi autami i jakie przedmioty kryją się w ich wnętrzu.


0 komentarze :