Related Posts with Thumbnails

Fotoksiążka z klasą

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami... Myślałam szykując ten post i patrząc w kalendarz... Tradycyjnie w ostatnim dniu szkoły nauczyciele otrzymują od uczniów w podzięce za pracę upominki. Kwiaty, kawę, czekoladki, a czasem... drogie gadżety. Wiązanka kwiatów na zakończenie roku staje się przeżytkiem... może i dobrze, bo pamiętam, że koleżanka mojej mamy, nauczycielka, ze zgrozą opowiadała o wannie pełnej kwiatów i że kompletnie nie wie, co ma z tym robić... Jako dziecko tego nie rozumiałam... ba ja tam bym kiedyś chciała dostać tyle kwiatów, żeby wypełniły całą wannę... Ale nie mam wanny i nie jestem nauczycielką, więc raczej mnie to nie czeka :)


W tym roku czeka mnie koniec roku w szkole i przedszkolu, składki na kosze prezentowe mam za sobą... ale moje dzieci przygotowały dla nauczycielek coś jeszcze... fotoksiążki z klasowymi zdjęciami na pamiątkę. Printu.pl przygotowało świetne szkolne szablony idealne na książki pamiątkowe dla uczniów.


Szablony printu pozwolą stworzyć w prosty i intuicyjny sposób wyjątkową fotoksiążkę szkolną Twojego dziecka. W szablonie znajduje się dziecięca typografia ze szkolnymi wierszykami i powiedzeniami, specjalne miejsce na szkolne prace oraz tablica ze zdjęciami kolegów z klasy. Ozdobne cyfry, litery i strony z zeszytu pozwolą pięknie oprawić zdjęcia ze szkolnej ławki. Zakończenie roku szkolnego to świetna okazja, aby stworzyć razem z dzieckiem pamiątkową książkę z klasowych zdjęć. Taka kronika szkolna będzie piękną pamiątką dla dziecka z cudownych szkolnych lat. Fotoksiążka szkolna to idealny pomysł na podsumowanie roku każdego ucznia i jako prezent dla nauczyciela.

Jestem fanka drukowanych wspomnień, fotoksiążek i foto gadżetów... dlatego uwielbiam Printu :) Znajdziecie tam szablony na wszelakie okazje... ślub, narodziny dziecka, wakacje... a ja mam dla Was zniżki 40 pln na dowolną fotoksiążkę printu (nie dotyczy formatu 19x13 i instabooków) : http://printu.pl/lp/dziecieceklimaty-szk/. Zapraszam...

Drukujcie wspomnienia! Drukujcie emocje!
0 komentarze :