Related Posts with Thumbnails

LAWENDOWE POLE i WARMIŃSKI WERSAL

Jutro ruszamy na Warmię...i bardzo chciałabym polecić dwa magiczne miejsca na wakacyjny wypoczynek

LAWENDOWE POLE


Pierwsza Warmińska organiczna Plantacja Lawendy http://www.lawendowepole.pl/Dla siebie, rodziny i swoich gości latem robimy słodkie syropy, mazidła rozmaite, olejki aromatyczne, wodę lawendową... Do lawendy nie używamy żadnych chemicznych nawozów ani oprysków, nasze produkty są wolne od konserwantów, sztucznych dodatków i polepszaczy. Można do nas przyjechać, mieszkać w pokoju z widokiem na plantację, leżeć w hamaku lub spacerować po lawendowym polu.


 WARMIŃSKI WERSAL ULI RACZAK

Dom zwany Wersalem malowniczo położony w otoczeniu warmińskich krajobrazów, pełnych grzybów i poziomek lasów i falujących łąk, daje możliwość przyjemnego spędzenia wolnego czasu, uspokaja i nastraja. Urozmaicony krajobraz zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek.  Urocze miejsce, w którym panująca atmosfera naturalności i smaku czyni pobyt niezapomnianym. W domu miejsce dla 6-12 osób, urocze pokoje, dwie łazienki, zaadoptowany strych, ogólnodostępna kuchnia, możliwość zabrania zwierząt
Na życzenie gości prowadzimy warsztaty filcowania, zaprosimy do nabycia oryginalnych wyrobów wykonanych przez lokalnych artystów przyrządzamy zdrowe posiłki, pieczemy chleb, jesteśmy pogodni i otwarci. Serdecznie zapraszamy.

0 komentarze :