Related Posts with Thumbnails

Sekrety urody babuszki


"Dbaj o zdrowie ciała i ducha – kobieta musi się o siebie troszczyć! Staraj się zapewniać sobie komfort psychiczny, bo stres zawsze odbija się na zdrowiu." 

Babuszka Agafii, Natura Siberica, Baikal Herbals, Dr Konopka, Fitocosmetic, Organic Therapy... znacie te kosmetyki? Ja od dłuższego czasu używam specyfików Babuszki Agafii. Najwyższy czas wrócić więc do korzeni, posłuchać rad babuszki i przekonać się, że kilka prostych, niedrogich i sprawdzonych metod pielęgnacji - idealnie dopasowanych do naszego typu urody pozwoli nam osiągnąć efekty, o jakich zawsze marzyłyśmy.


Sekrety urody babuszki to pozycja stworzona przez ukraińską kosmetyczkę mieszkającą obecnie w Los Angeles Raisę Ruder oraz Susan Campos. Na ponad 300 stronach autorka spisała wiedzę, którą uzyskała od swej babci w zakresie naturalnej pielęgnacji. Raisa Ruder ujawnia genialne w swojej prostocie receptury babuszki przekazywane z pokolenia na pokolenie. Rosjanki i Ukrainki nie tylko słyną z urody na całym świecie, ale też potrafią ją pielęgnować. Zdradza sposoby na piękną cerę, wyraziste usta czy lśniące włosy, oparte na niedrogich, naturalnych produktach spożywczych, takich jak jajka, mleko, miód, drożdże czy truskawki. Pełna entuzjazmu opowieść o tym, jak domową spiżarnię zamienić w profesjonalne laboratorium kosmetyczne, w którym powstają tylko naturalne kosmetyki, bez zbędnych chemicznych dodatków.


Sekrety urody babuszki zostały podzielone na kilkanaście rozdziałów. Każdy z nich poświęcono pielęgnacji innej części ciała. Znajdziemy tu też zróżnicowane porady co do wieku – inne dla młodych dziewczyn, a inne dla kobiet dojrzałych. Przeczytamy tu o 10 produktach niezbędnych do pielęgnacji urody i o jednoskładnikowych cudach - takich jak pomidor, truskawka czy awokado.

"Wiek to tylko liczba – zamiast za wszelką cenę walczyć z oznakami starzenia, pokochaj siebie taką, jaka jesteś, staraj się wyglądać jak najlepiej i zachować młodzieńczy umysł."

Raz na zawsze pozbądźmy się więc kompleksów i preparatów pełnych chemii. Skorzystajmy z sekretów babuszki, nauczmy się samodzielnie przygotowywać naturalne kosmetyki by zachwycać urodą. Z tą Książką odkrywamy przyjemność naturalnej pielęgnacji i poznajemy mnóstwo ciekawostek. Dziś premiera tej książki naprawdę gorąco polecam.


 Bo sekret nieprzemijającego piękna leży w naturze!

0 komentarze :