Related Posts with Thumbnails

Receptury Babuszki Agafii


Linia kosmetyków Receptury Babuszki Agafii została stworzona w oparciu o wypróbowane przez wieki syberyjskie receptury zielarskie. Tajemnice natury są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Syberyjska zielarka Agafia Ermakova znana dziś jako Babuszka Agafia receptury lekarskie odziedziczyła od swojej matki i babci. Od dzieciństwa wiedziała, że "każde zioło leczy kłopoty". Zioła posiadają wyjątkowe właściwości lecznicze i czasami przekraczają osiągnięcia współczesnej kosmetologii. Dlatego stworzona została linia kosmetyków opartych o wypróbowane receptury syberyjskiej zielarki. Przeprowadzone zostały niezbędne badania, sprawdzono receptury i wybrano najbardziej skuteczne. Najlepsze receptury Babuszki Agafii stały się bazą do stworzenia kosmetyków. Dziś są to najpopularniejsze kosmetyki organiczne na rynku rosyjskim. Każdy z produktów zawiera wiele ekstraktów i olei pochodzących z roślin zbieranych w nieskazitelnych i czystych ekologicznie obszarów Syberii, lub z ekologicznych upraw prowadzonych, w oparciu o bardzo rygorystyczne wymagania, w tychże rejonach.


W procesie produkcji używane są ekstrakty organiczne i oleje o sprawdzonym pochodzeniu. Potwierdzeniem jakości kosmetyków jest również znak ICEA na opakowaniu. Kosmetyki są pozbawione SLS, parabenów, silikonów, syntetycznych substancji zapachowych, olei mineralnych, szkodliwych produktów petrochemicznych. Kosmetyki produkowane są w niskich temperaturach dzięki czemu wszystkie składniki aktywne zachowują swoje właściwości. Dla szeregu nowych produktów zostały wyprodukowane nowe oryginalne fiolki z polietylenu które nie zawierają polichlorku winylu. Takie opakowanie jest dopuszczone do stosowania w kosmetykach naturalnych i organicznych, co jest trudniejsze niż w produkcji tradycyjnych kosmetyków. Ciekawostki... W kosmetykach Receptury Babuszki Agafii zastosowany został korzeń myjący (korzeń mydlnicy lekarskiej). Jest to naturalna i delikatna baza myjąca, która tworzy bogatą pianę w szamponach i płynach do kąpieli. Woda dodawana do kosmetyków jest bardzo czysta. Woda jest otrzymywana w zakładzie produkcyjnym. Proces oczyszczania polega na zamrażaniu wody i rozmrażaniu wody.Ostatnio w mej łazience królują 3 preparaty z rosyjskich kosmetyków.. uwielbiam te małe poręczne opakowania, przystępne ceny i efekty widoczne gołym okiem :)

Niebieska Oczyszczająca Maseczka do Twarzy stworzona została na bazie niebieskiej glinki oraz wodzie bławatkowej ,skutecznie oczyszcza skórę, zwęża pory, matuje i przywraca jej naturalna równowagę.
Ekspresowa maska do włosów przywraca włosom ich naturalny blask i elastyczność. Ma intensywne działanie odżywcze i przywraca włosom miękkość już po pierwszym zastosowaniu.

Odchudzający Solny scrub do ciała, który aktywnie pomaga w kompleksowym programie odchudzania. Głęboko oczyszcza i stymuluje procesy przemiany materii w komórkach skóry. Wyraźnie wygładza i doskonali kontury ciała. Zawiera cenne mikroelementy, wzmacnia mikro cyrkulację krwi, wykazuje działanie tonizujące i napinające.


A Wy sięgacie po receptury babuszki? :)

0 komentarze :