Related Posts with Thumbnails

Mała księżniczka - konkurs fotograficzny


Ruszamy z obiecanym konkursem fotograficznym...Czekam na zdjęcia małych księżniczek. Córek Waszych w królewskich stylizacjach:) W każdej małej dziewczynce drzemie prawdziwa księżniczka, więc na pewno w domowym archiwum fotograficznym znajdziecie odpowiednie foto:) 


Do wygrania sukienka Serri Collezioni czyli polska moda na najwyższym poziomie. Zwycięzca może wybrać spośród dwóch modeli: Sofia ( do wyboru rozm 80 i 86) i Coco ( rozmiar od 68 cm do 104 cm). Dodatkowo spośród osób, które udostępnią publicznie grafikę konkursową ( znajdziecie ją tutaj) na swoim profilu fb wylosujemy nagrodę dodatkową opaskę lub kapelusik do wyboru.

Zasady konkursu są proste:
1. lubimy Dziecięce Klimaty i Serri Collezioni na fb
2. wysyłamy na adres klimaty.dzieciece@gmail.com zdjęcie naszej małej księżniczki, czyli zdjęcie realizujące temat " Mała księżniczka" ( 1 zdjęcie, nie kolaż)
3. zgłaszając się do konkursu wyrażamy zgodę na umieszczenie zdjęcia w galerii konkursowej na fb (tutaj), zobowiązujemy się przestrzegać regulaminu konkursu i oświadczamy, ze zdjęcie jest naszego autorstwa
4. Konkurs trwa 28.04- 08.05. 2014
5. Spośród nadesłanych prac jury wybierze jedną zwycięską prace, którą nagrodzi sukienką, a spośród publicznych udostępnień grafiki konkursowej drogą losowania przyznana będzie nagroda dodatkowa- opaska lub kapelusik
6. wyniki zostaną ogłoszone do 10.05. 2014

W konkursie wzięło udział 128 małych księżniczek, wybór zwycięskiego zdjęcia nie należał,ale jednogłośnie zwyciężyła Księżniczka Julka <3 Panią Karolinę, mamę Julki proszę o kontakt, a pozostałym uczestnikom dziękuję za wspólna zabawę.


0 komentarze :