Related Posts with Thumbnails

IGGY MATS- edukacyjna mata inna niż wszystkie


Przyszła pora na kilka słów o naszym sponsorze w wyprawkowym konkursie...


Iggy Mats to autorski projekt mamy, która angażując się w kreatywny rozwój swojego dziecka, postanowiła stworzyć przedmiot, który będzie jej w tym pomagać. Zbierając informacje i wymieniając się doświadczeniami z innymi rodzicami, doszła do wniosku, że najprzydatniejszym produktem do nauki i zabawy maleństwa będzie duża, wygodna i bezpieczna mata edukacyjna, mata inna niż wszystkie. Po licznych lekturach i konsultacjach ze specjalistami, stworzyła więc prototyp swojej pierwszej Iggy Maty. Jej maluszek był zachwycony! Uczył się na niej, bawił, dokazywał, zasypiał obok mamy słuchając czytanych przez nią bajek. Mata służyła mu prawie dwa lata!


Projekt okazał się na tyle trafiony i dopasowany do potrzeb dziecka, że niedługo po tym do mamy malucha  zaczęli się zgłaszać znajomi i nieznajomi rodzice żywo zainteresowani jej produktem. Tak oto powstała firma produkująca maty wyrosłe z matczynej troski i miłości – maty dopracowane w każdym szczególe i dostosowane do ogólnorozwojowych potrzeb niemowląt i dzieci. Iggy Mats to doskonały wybór zarówno dla niemowląt, jak i małych dzieci. Dzięki stosunkowo dużemu rozmiarowi -120×120 cm, nasze maty mogą pełnić funkcję edukacyjnego placu zabaw dla najmłodszych, zapewniając im swobodę ruchów i umożliwiając  zarówno samodzielną, beztroską zabawę ulubionymi zabawkami, jak zabawę i naukę z dorosłym, który bez problemu może położyć się lub usiąść na macie obok dziecka. Rozmiar produktu jest dobrany tak, że nie musisz się obawiać, że Twoje dziecko za moment z niego wyrośnie. Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju jest Twoje maleństwo -czy zaczyna podnosić główkę, przewracać się na drugi bok, siadać czy raczkować.


W każdej sytuacji mata edukacyjna Iggy Mats zapewni mu komfort ruchów i miękkie lądowanie. Podstawą maty jest specjalna 3 cm gąbka, która amortyzuje wszelkie upadki podczas zabawy i nauki nowych ruchów, i doskonale izoluje dziecko od zimnego podłoża.Maty Iggy są zaprojektowane tak, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Nasze produkty nie posiadają ostrych kantów, a ich boki mają średnicę 20 cm, co uniemożliwia niemowlakom samodzielne wychodzenie poza ich obszar. W środku każdego boku znajduje się specjalny wypełniacz - regranulat, który do tej pory był stosowany głównie w poduszkach do karmienia. Ponieważ jeden z ograniczników jest odczepiany z zewnątrz, gdy Twoje dziecko podrośnie i zapragnie większej przestrzeni, będziesz mogła w kontrolowany sposób wypuszczać je z maty na podłogę. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, korzystając z Iggy Mats, możesz być pewna, że Twoje dziecko nie wydostanie się z bezpiecznego miejsca zabawy, chyba że sama mu na to pozwolisz. Maty Iggy Mats są produkowane w Polsce, posiadają certyfikat Oeko-Tex-Standard. Posiadają zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce.


0 komentarze :