Related Posts with Thumbnails

LOUS Z SERCEM DLA TOLI


Na co dzień szukają inspiracji w kobietach silnych, świadomych i kreatywnych. To dla nich tworzą ubrania. Tym razem zainspirowała ich do działania równie silna choć zupełnie malutka Tola...


Tola urodziła się z poważną wadą serca pod postacią atrezji zastawki trójdzielnej, zwężonej tętnicy płucnej, ubytku przegrody międzykomorowej, ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej oraz hipoplastycznej prawej komory. W dużym skrócie oznacza to to, że prawa strona serca Toli nie wykształciła się prawidłowo. Na szczęście wadę serca Toli można wyleczyć ale potrzebna jest w tym celu skomplikowana i kosztowna operacja którą podjęła się wykonać niemiecka klinika w Munster. Ze względu na wiek Toli, operacja musi być wykonana już w maju tego roku, a jej koszt to 120 tysięcy złotych... LOUS stworzyło sukienkę specjalnie dla niej. T-Shirt dress, zamiast zwykłej kieszonki na piersi kieszonkę w kształcie wielkiego serca, symbolu akcji. 

LOUS dla TOLi! Pomysł jest prosty. Sukienki dla małych dziewczynek (2-5lat), Od 22.04 sukienki wchodzą do sprzedaży. Można je kupić na www.lous.pl, www.shwrm.pl/lous lub przez FB. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na operację Toli. Każda kropla w morzu jest ważna. Każda złotówka ma znaczenie! Trzeba tylko chcieć!


Darowizny można wpłacać na rachunek: 
Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis
86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 z dopiskiem „Tola Hołub" 

Aby przekazać Toli 1% podatku wystarczy wpisać KRS 0000290273, a w celu szczegółowym "1% Tola Hołub".

0 komentarze :