Related Posts with Thumbnails

Farby w sztyfcie PLAYCOLOR

http://merlin.pl/Farby-w-sztyfcie-PLAYCOLOR-6-kolorow_Dunsa-Distribuidora-Universal-S-A/browse/product/206,924190.html#fullinfo
Farby w sztyfcie o malowania na papierze, kartonie, drewnie. Łatwa aplikacja bez konieczności używania wody i pędzli. W zależności od siły nakładania można uzyskać efekt woskowych kredek lub farb plakatowych. Spieralne, nie zawierają szkodliwych substancji - bezpieczne dla dzieci. Specjalna formuła zapewnia dobre krycie malowanych powierzchni kolorem. Szybkoschnące, po wyschnięciu zachowują kolor i lekki połysk. Nie kruszą się i nie odpryskują. Plastikowa oprawka chroni ręce przed pobrudzeniem. Produkt spełnia wymogi europejskiej normy EN 71.

Farbki są super, naprawdę przypadły do gustu córeczce. Piękne, żywe kolory, wygodne do trzymania i użycia. Farbki dobrze leżą w rączce dziecka.W przypadku farb sztyfcie znacznie zmniejsza się ryzyko ubrudzenia, Viktoria przetestowała również farbki na własnej skórze- malując sobie tatuaże...reakcji alergicznej baczne oko mamy nie stwierdziło. Produkt idealny dla małych artystów, dobra jakość w rozsądnej cenie.

0 komentarze :