Related Posts with Thumbnails

Reimatec...na zimowe chłody

Kombinezony Reimatec to najbardziej trwały produkt w rodzinie produktów Reimatec . Dolna część kombinezonu wykonana jest z materiału opracowanego przez firmę Reima, czyli z niezwykle trwałej tkaniny Duraplus. Materiał w dolnej i górnej części kombinezonu chroni przed deszczem i oddycha, a ponadto szwy są zabezpieczone przed wodą specjalną taśmą. Przeprowadzony test wysoko ocenił elastyczność kombinezonów Reimatec. Poza ich trwałością, są one bardzo wygodne w noszeniu.

„Odpowiednie zimowe kombinezony są najważniejszym ubraniem wierzchnim dla dzieci. Rodzice poświęcają wiele uwagi na zakup kombinezonów i starannie sprawdzają różne opcje oraz interesują ich porównania. Wygrana w tym teście pokazuje, że rozwój naszych produktów zmierza w dobrym kierunku”. mówi manager produktu Reima, Sari Perttunen, i kontynuuje: „To najlepsza nagroda dla naszego zespołu produktowego, kiedy lata pracy nad optymalizacją właściwości użytkowania i pielęgnacji zaczynają owocować świetnymi wynikami.”

W zeszłym roku kombinezony Reimatec wygrały norweskie testy na ubrana wierzchnie. Ten test w szczególności zajął się porównaniem szkodliwych substancji zawartych w ubraniach, a także ich trwałością i jakością.

Szkoda, ze ceny nie na polskie realia...bo musimy zimowego kombinezonu szukać dalej...:(

0 komentarze :