Related Posts with Thumbnails

DESA Modern - detal ma znaczenie


Dwurnik, Olbiński, Nowosielski, a niedługo również Waldemar Świerzy i Alfred Lenica to artyści, których obrazy są motywami przedmiotów proponowanych przez markę DESA Modern. Wśród nich znajdują się: porcelanowe kubki, jedwabne chusty, etui czy notesy. 

O wyjątkowości kolekcji stanowią nie tylko luksusowe materiały i zaproszeni twórcy, lecz także limitowany nakład. Wybrane obrazy zostały naniesione na apaszki z włoskiego jedwabiu. W zależności od ułożenia materiału, za każdym razem będą wyglądały inaczej, więc znany obraz wykorzystany w stylizacji zyskuje zupełnie inny charakter. 

desa, desa modern, detal, sztuka

Ważne jest też to, co nas otacza. Nie każdy może wypić kawę w towarzystwie znanych dzieł Dwurnika czy notować w zeszycie z „Percepcyjnym osądem” Olbińskiego. Swoje zamiłowanie do sztuki można podkreślić także detalem: praktyczną zawieszką na torebkę z „Madame Butterfly” Olbińskiego, zakładką do książki albo elegancką obudową do telefonu z „Zaproszeniem do cyrku” Nowosielskiego. 

DESA Modern przygotowała wyjątkową kolekcję prezentującą dzieła ulubionych polskich artystów. Bo każdy detal ma znaczenie. To idealna propozycja na świąteczny prezent dla kobiet ceniących jakość i elegancję.

0 komentarze :