Related Posts with Thumbnails

Drewniane klocki konstrukcyjne SEVI


Jestem mama chłopca... małego, zadziornego... wulkanu energii przebierającego paluszkami myśląc, coby tu spsocić. Drewniany zestaw konstrukcyjny SEVI uratowały mi ostatnio życie... gdy Igor chorował, a ja musiałam pracować z domu... Były moim wybawieniem... Zestaw klocków zawiera mnóstwo elementów konstrukcyjnych, wspaniale rozwija wyobraźnię dziecka oraz zapewnia długą, twórczą zabawę. Można zbudować z nich pojazdy i liczne konstrukcje w oparciu o pomysłowość dziecka. Klocki Sevi to idealna propozycja dla małych konstruktorów i budowlańców. Budując pojazdy czy konstrukcje dziecko rozwija swoją wyobraźnię a jednocześnie ćwiczy sprawność małej rączki.


Klocki idealne dla małego majsterkowicza, dla którego wyzwanie stanowią śrubki, listewki, kółka i nakrętki. Mądre połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowana zabawka manipulacyjna, która zapewnia wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Ogromy zestaw klocków w żywych kolorach  zapewnia długą, twórczą zabawę.
Włoska firma Sevi, która istnieje od 1831r tworzy niepowtarzalne wyroby z drewna zgodnie ze swoim przesłaniem „Love nature, play wood, enjoy Sevi” – „Kochaj naturę, ciesz się drewnem, baw się z Sevi”. Sevi to synonim zabawek z drewna, które jest naturalnym, ciepłym i niezmiernie trwałym materiałem. Sevi używa do malowania zabawek nietoksycznych farb odpornych na działanie śliny, dzięki czemu zabawki Sevi są odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci. Zabawki Sevi są wykonywane i malowane ręcznie, mimo iż Sevi jest jednym z najstarszych producentów zabawek podąża on z duchem czasu i nie brak w ich ofercie corocznych nowości i nowatorskich koncepcji. 


KONKURS do wygrania szybowiec Sevi

0 komentarze :