Related Posts with Thumbnails

Babskie seriale

Jestem serialomaniaczką... nie da się ukryć :) Lubuję się w kryminalnych zagadkach, uwielbiam seryjnych morderców... Powszechnie wiadomo, że za garniturem Harveya panny sznurem, a Pretty Little Liars tudzież American Gothic czy The Path nie pogardzę... Mam słabość do Mozarta in the Jungle i śledzę mini seriale BBC, a skandynawskim kryminałom nie przepuszczę.


Od czasów Sexu w wielkim mieście i Gotowych na wszystko trochę czasu minęło... ale mam kilka faworytów z działu babskie serial... bo wbrew pozorom takowe również oglądam po godzinach... Jesteście ciekawe mojej gorącej trójki babskich seriali? Oto one:

1. KOCHANKI


Prowokacyjny i podniecający dramat o życiu grupy czterech seksownych i nie bojących się wyzwań przyjaciółek, z których każda znajduje się na drodze do poznania samej siebie. April jest wdową samotnie wychowującą córkę. Beztroska Josslynjest pośrednikiem w handlu nieruchomościami, prowadzi styl życia wypełniony dobrą zabawą. Jej starsza siostra Savi jest szczęśliwie zamężną prawniczką, starającą się o dziecko. Karen jest psychiatrą, która nie może dojść do siebie po śmierci pacjenta, który był jej kochankiem... jestem z nimi już 4 sezony

2. POKOJÓWKI z Beverly Hills


Perypetie pięciu pokojówek, pracujących w zamożnych domach Beverly Hills. Rosie, Carmen, Valentina i Zoila stają się sobie bliższe, gdy w okolicy dochodzi do tajemniczego morderstwa, którego ofiarą pada ich koleżanka po fachu. Wkrótce dołącza do nich również nowa w tej okolicy tajemnicza Marisol. Rezolutne pokojówki poznają niejeden sekret mieszkańców elitarnej dzielnicy...

3. YOUNGER


Czterdziestoletnia Liza nagle została samotną matką. Wraca na rynek pracy i odkrywa, że w jej wieku znalezienie pracy graniczy z cudem. Kiedy podczas przypadkowego spotkania młody chłopak w barze przekonuje ją, że wygląda młodo jak na swój wiek, Lisa postanowiła podawać się za 26-latkę. Z pomocą przyjaciółki Maggie zmieniła swój wygląd zewnętrzny i zdobywa pracę marzeń. Teraz musi zrobić wszystko, by nikt nie odkrył jej sekretu... Pisałam, że kochankiem Lizy jest boski Nico Tortorella ?

0 komentarze :